WHITE RETRO

APARTMENT

Ponoć do tej samej wody nie wchodzi się dwa razy..no cóż nie tyczy się to naszych remontów. Mieszkanie w budynku z 1892 roku mieszczące się na wrocławskiej Wielkiej Wyspie już dobrze znaliśmy i z wielką radością dostosowaliśmy je do nowych potrzeb właścicieli. 

JAMM GROUP HOUSES

MODERN HOUSES

Domy katalogowe, z możliwością modyfikacji wnętrza, bryły i wyposażenia, zostały przez nas zaprojektowane za pomocą autorskiej aplikacji House Builder. Projekty stworzyliśmy na rynki zagraniczne, przede wszystkim na rynek amerykański.

ZANZIRESORT

HOTEL

Zanzibar to miejsce jak z malowniczych pocztówek, piękne piaszczyste plaże,zachwycająca szata roślinna i idealny klimat. To również kierunek ekspansji grupy polskich inwestorów z branży hotelarskiej, dla których mieliśmy przyjemność projektować bungalowy mieszkalne nad samym Oceanem Indyjskim.

RETRO LIVING

APARTMENT

Mieszkanie w  budynku z 1892 roku mieszczące się na wrocławskiej Wielkiej Wyspie wymagało poszanowania tradycji oraz uwzględnienia w projekcie indywidualnych cech jego użytkowników. Oprócz nowoczesnych rozwiązań, jak kominek w sypialnianym prysznicu, w apartamencie można znaleźć wiele historycznych smaczków.

RETRO LIVING 2

APARTMENT

Ponad sto metrów kwadratowych mieszkania w samym środku Parku Szczytnickiego poddaliśmy całkowitej metamorfozie. Sztukaterie i ozdoby, zniszczone za czasów PRL, wróciły w pełnej krasie, a stolarka drzwiowa została profesjonalnie odrestaurowana. Początkowo projekt zakładał drobny lifting, jednak inwestorom zmiany tak się spodobały, że skończyło się remontem generalnym.

ATTIC 1

APARTMENT

W pięknej okolicy wrocławskiego Sępolna mieliśmy przyjemność projektować i nadzorować realizację mieszkania na poddaszu dla młodego przedsiębiorcy. W ramach remontu generalnego stworzyliśmy dwukondygnacyjne, jasne mieszkanie z otwartą przestrzenią nad salonem i widocznymi elementami starej więźby dachowej.

ATTIC 2

APARTMENT

Dla partnerskiej spółki A&K Partnerzy projektowaliśmy i nadzorowaliśmy powstanie kawalerki na wrocławskim Sępolnie. Dzięki dbałości o szczegóły oraz dobrym rozwiązaniom funkcjonalnym, studio błyskawicznie znalazło zdecydowanego kupca.

BOTANICA APARTMENT

APARTMENT

Na najwyższej kondygnacji Apartamentów Botanica we Wrocławiu zaadaptowaliśmy mieszkanie do potrzeb młodej i eleganckiej prawniczki. Aby nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru, nowoczesne elementy takie jak beton architektoniczny, zestawiliśmy z ciepłem dębu i turkusowych obić.