WHISKY IN THE JAR

STEAKS , JARS AND ROCK AND ROLL

Mieliśmy przyjemność zrobić projekt wnętrz restauracji we Wrocławiu dla poznańskich restauratorów z Mitsuro Restaurants. Lokal mieści się na płycie Rynku Wrocławskiego. Wszystkich, którym są bliskie Steaks, Jars & Rock and Roll zapraszamy!

 

DOCTOR’S BAR

THIS IS REVOLUTION

Nasi wieloletni inwestorzy z Ambasady Wódki i Pod Latarniami połączyli swoje siły z browarem Doctor Brew, a my mieliśmy zrobić projekt restauracji dla ich wspólnego przedsięwzięcia.Nowy lokal powinien spodobać się miłośnikom wrocławskiej marki piwa – jest całkowicie dedykowany Doctor Brew. Projekt wnętrza piwiarni zakładał stworzenie industrialnej przestrzeni, z dużą ilością betonu, dodatkami ciepłego drewna oraz szczyptą industrialnych smaczków.

To już nasz czwarty lokal przy ul. Mikołaja więc zimne piwo w Doctor’s Bar smakuje nam prawie jak w domu.

 

POD LATARNIAMI

BEER PUB

Wspólnie z właścicielami Ambasady Wódki mieliśmy możliwość stworzyć lokal wzorowany na monachijskich i irlandzkich pijalniach piwa.W najdłuższym barze we Wrocławiu właściciele pomieścili ponad czterdzieści rodzajów piwa butelkowanego raz lanego. Projekt wnętrza baru pozwala na ugościć nawet 25 miłośników złotego trunku.

POCHLEBNA

BAKERY|CAFE|RESTOBAR

Wspólnie z właścicielami Szynkarni stworzyliśmy projekt wnętrza wrocławskiej piekarni ze zdrową żywnością i aromatyczną kawą. Liczymy, że Pochlebna podzieli sukces Szynkarni , która na stałe wpisała się w mapę gastronomiczną okolic wrocławskiego Rynku.

GOŚCINIEC POD ZAJĄCEM

GUESTHOUSE

Wspólnie z partnerską firmą CDG uczestniczyliśmy w projektowaniu i realizacji pensjonatu dla West Wood International. Położony w malowniczej okolicy pensjonat został odnowiony z poszanowaniem tradycji i historii. W kompleksie znajdują się restauracja, pokoje gościnne oraz dużo przestrzeni na rekreację.

 

WIEŻA

LOCAL RESTAURANT

Wielka Wyspa we Wrocławiu przez wiele lat nie posiadała oferty dla smakoszy i osób poszukujących zdrowej żywności. Na szczęście czasy te już się skończyły, a my mieliśmy przyjemność dołożenia swojej cegiełki do tej zmiany, robiąc projekt gastronomiczny restauracji w wieży przy ulicy Wiwulskiego.

KITCH

CRAZY DISCO

Wrocławski budynek Times’a kojarzony był z kancelariami, biurami i poważnymi spotkaniami. Wspólnie z inwestorami z Papa Montive Ltd. postanowiliśmy to zmienić. Stworzyliśmy projekt dyskoteki, w której przeżyjecie podróż w otchłań kiczu, futra i brokatu. Let’s dance!

MARAKESH

ARABIC DISCO

Dance floor w gaju oliwnym, szisza w namiocie arabskim, bar w glinianej komnacie nomadów oraz gwieździste niebo nad pustynią… Wszystko w zabytkowych podziemiach wrocławskiego Rynku. Wystarczył odważny inwestor, szczypta fantazji i wspólnie udało nam się stworzyć miejsce, w którym każdy fan reggae poczuje się wyjątkowo.Projekt wnętrza dyskoteki w takim stylu był dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem.

WÓDKOPIJALNIE

ZAKĄSKI PRZEKĄSKI

Tak, to my. Rozpoczęliśmy we Wrocławiu erę pijalni wódki projektując Przedwojenną, Przemysłową i Ambasadę Wódki. Maczaliśmy też palce (i nie tylko) przy Ambasadzie Wódki w Katowicach i Krakowie, a także przy Krakowskich Przekąskach. Pijalnie wódki nie mają przed nami tajemnic tak jak ich projekty gastronomiczne.

SMAJL STAJL

PARTY TRUCK

Legendarny Volkswagen „ogórek” wraca w wielkim stylu, wzbogacony o didżejkę, telewizor plazmowy oraz potężny zestaw muzyczny, czyniące go mobilną oazą dobrej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej przemianie. W sezonie wakacyjnym wypatrujcie imprezowego „ogórka” na polskich plażach, a w zimie przy popularnych górskich stokach.

 

FORMA PŁYNNA

BEACH BAR

Od kilku lat we Wrocławiu rozwija się moda na beach bary. A gdzie nowe formy rozrywki, tam i O-Space. Forma Płynna powstała przy deptakach Politechniki Wrocławskiej na Wybrzeżu Wyspiańskiego. Oprócz charakterystycznej plaży znajdziecie tam też gaj z hamakami, huśtawki oraz plac zabaw dla dzieci.

 Zdarzyło nam się już kilka razy usłyszeć plotkę, jakoby był to najlepszy beach bar we Wrocławiu. Cóż, nie dementujemy.Projekt: Beach bar Miejsce :Wrocław

DALLA CUCINA

ITALIAN FOOD

Po 2015 roku mamy kolejny lokal w Pasażu Bielany w naszym portfolio tym razem Dalla Cucina.W budynku Ikei Retail mieliśmy możliwość projektowania oraz kompleksowego nadzoru nad projektem wykonawczym lokalu gastronomicznego z włoskimi specjałami.

AMBASADA WÓDKI

VODKA RE-BRANDING

Dla naszych stałych klientów, sieci Ambasada Wódki, przeprowadziliśmy rebranding wnętrz lokali. Zaczęliśmy od Katowic, a niedługo efekt naszych prac będzie można zobaczyć również we Wrocławiu. Zmieniły się wystrój, oświetlenie i cały styl lokalu, ale wódka pozostała ta sama – zimna i smaczna.

KOSMOS

HIPSTER DISCO

Znowu Wrocław, znowu Rynek znowu projekt wnętrza dyskoteki,ale tym razem hipsterskiej. Zadanie było utrudnione, ponieważ nasi inwestorzy postanowili połączyć dwie z pozoru wykluczające się funkcje – nocnej dyskoteki i kawiarni działającej za dnia. Aby to osiągnąć, w designie postawiliśmy na uniwersalny surowy beton, dębowe podłogi i odpowiednie oświetlenie, które pozwala zmienić klimat wnętrza, gdy po zmroku lokal zapełnia się klubowiczami.

Do zatańczenia w KOSMOSIE zachęcamy wszystkich , nie tylko fanów astronomii…