O-SPACE

DESIGN STUDIO

Studio projektowe O-SPACE to miejsce, gdzie powstają nasze projekty i gdzie planujemy nasz architektoniczny podbój świata. A ponieważ nie samym projektowaniem żyje człowiek,
w studio nie mogło zabraknąć chillout roomu, gdzie zwykle odbudowujemy morale po trudnych negocjacjach i nadzorach budowlanych.Projekt wnętrza biura zrobiliśmy oczywiście sami 😉

LAMA MEDIA

SOFTWARE HOUSE

Tym razem adaptowaliśmy przestronne wnętrza dawnego spichlerza przy ul.Krakowskiej we Wrocławiu. Projekt wnętrza biura wrocławskiej agencji interaktywnej Lama Media miało nawiązywać do jej firmowych barw i łączyć w sobie elegancję z nowoczesnością przy zachowaniu istniejącego industrialnego wnętrza budynku z początku wieku.

Cieszymy się, że udało nam się tknąć nowe życie w stare poprzemysłowe mury, gdzie czuć jeszcze skoszone zboże w powietrzu.

WSZ EDUKACJA

COLLEGE

Dla Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” wykonaliśmy projekty wnętrz i pilotaż inwestycji związanych z rebrandingiem wnętrza. Celem było wprowadzenie placówki w XXI wiek. Dzięki naszym projektom i odważnym decyzjom inwestora, WSZ jest chyba jedyną wyższą uczelnią we Wrocławiu, która może pochwalić się kolorowymi korytarzami, niebanalnymi salami wykładowymi i strefami chillout dla studentów i wykładowców.

PRZEDSZKOLE BAJKOWA PRZYSTAŃ

KINDERGARTEN

Do naszego portfolio realizacji dołączyła przestrzeń dla najmniejszych, ale bardzo wymagających użytkowników czyli projekt przedszkola i żłobka we Wrocławiu. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, ale czy każdy tęskni za przedszkolnymi czasami? My w każdym razie, projektując przedszkole dla OKiDZ „Edukacja”, staraliśmy się, by przedszkolaki z Bajkowej Przystani nie chciały wracać do domów.

MENNICA WROCŁAWSKA

SHOWROOM

Dla wrocławskiej firmy zajmującej się sprzedażą złota oraz szlachetnych surowców zaprojektowaliśmy i nadzorowaliśmy rebranding showroomów. Stanęliśmy przed trudnym zadaniem połączenia bezpieczeństwa, funkcjonalności i designu, a wszystko to pod sporą presją czasu. Udało się, placówki działają, a złoto – jest bezpieczne.

MONTIVE LTD.

IT OFFICE

W starych murach Mody Polskiej przy wrocławskim Rynku zaprojektowaliśmy wnętrza biur dla międzynarodowej firmy z branży IT. Załoga BOX of ADS powierzyła nam też realizację sesji zdjęciowej, której efekty wykorzystują w promocji na świecie.

HOUSE OF CRIME

NO CRIME NO GAME

Cała Polska oszalała na punkcie escape roomów, a Wrocław został okrzyknięty ich polską stolicą. Ponieważ jako pracownia lubujemy się w nowych trendach, kwestią czasu pozostawało, byśmy sami mogli dopisać sobie realizację escape roomu do portfolio. I tak, pod koniec 2016 roku, zupełnie od zera stworzyliśmy lokal dla firmy House of Crime przy ul.Włodkowica we Wrocławiu.

Oprócz recepcji i pokoi fabularnych, zaprojektowaliśmy małą salkę kinową oraz tajne przestrzenie.

Bawiliśmy się znakomicie, prosimy o więcej takich zleceń!

ESCAPE ROOM

NEKROMANCER

1866 rok. Gaston Renault,goniec pocztowy, przyjmuje przesyłkę,która zmieni jego życie na zawsze.No cóż nasze życie, też uległo zmianie gdy przyjeliśmy zlecenie na projekt mrocznej kaplicy Nekromanty. Czaszki prosto z Los Angeles, nowatorskie rozwiązania i mechanizmy, których nie zobaczycie nigdzie oraz tona drewna to kolejny projekt scenografii do wrocławskiego pokoju zagadek firmy House of Crime.

 

ESCAPE ROOM

SKARBÓWKA

Mafia paliwowa,bogaci biznesmeni, sprzedajni politycy i wy – kilku uczciwych inspektorów skarbowych próbujących dokończyć śledztwo po nagle zmarłym koledze…Brzmi jak fabuła filmu sensacyjnego ,ale Wy też możecie stać się częścią tej przygody uczestnicząc w grze typu escape room.Nie ukrywamy ,że projekt scenografii dał nam dużo radości .

Jako fani kryminałów, intryg i politycznych afer zrealizowaliśmy jedno z naszych projektowych marzeń tworząc wnętrze escape roomu dla firmy partnerskiej House of Crime.

Sami sprawdźcie jeśli się odważycie houseofcrime.pl…

.

EURO 2012

FAN ZONES

Jako lokalni patrioci jesteśmy dumni, że pracowaliśmy przy projektach zagospodarowania stref kibica na Euro 2012, które trafiły do władz UEFA. Choć naszej reprezentacji jak zwykle trochę zabrakło do zwycięstwa w turnieju, imprezę wspominamy z sentymentem.

BIEDRONKI

MASTERPLANY

Bierzemy udział w rozwoju największej sieci dyskontów spożywczych w Polsce. Dla Jeronimo Martins przygotowywaliśmy wizualizacje nowych pawilonów handlowych oraz prezentacje planów ekspansji Biedronki na Dolnym Śląsku.