WHISKY IN THE JAR

STEAKS , JARS AND ROCK AND ROLL

W 2014 roku mieliśmy przyjemność projektować i pilotować inwestycję poznańskich restauratorów z Mitsuro Restaurants. Lokal mieści się na płycie Rynku Wrocławskiego. Wszystkich, którym są bliskie Steaks, Jars & Rock and Roll zapraszamy!

 

DOCTOR’S BAR

THIS IS REVOLUTION

Nasi wieloletni inwestorzy z Ambasady Wódki i Pod Latarniami połączyli swoje siły z browarem Doctor Brew, a my mieliśmy przyjemność projektować wnętrze dla ich wspólnego przedsięwzięcia.Nowy lokal powinien spodobać się miłośnikom wrocławskiej marki piwa – jest całkowicie dedykowany Doctor Brew. Wnętrze zaprojektowaliśmy minimalistycznie, z dużą ilością betonu, dodatkami ciepłego drewna oraz szczyptą industrialnych smaczków.

To już nasz czwarty lokal przy ul. Mikołaja więc zimne piwo w Doctor’s Bar smakuje nam prawie jak w domu.

 

POD LATARNIAMI

BEER PUB

Wspólnie z właścicielami Ambasady Wódki mieliśmy możliwość stworzyć lokal wzorowany na monachijskich i irlandzkich pijalniach piwa.W najdłuższym barze we Wrocławiu właściciele pomieścili ponad czterdzieści rodzajów piwa butelkowanego raz lanego.

POCHLEBNA

BAKERY|CAFE|RESTOBAR

Wspólnie z właścicielami Szynkarni stworzyliśmy ekologiczną piekarnię ze zdrową żywnością i aromatyczną kawą. Liczymy, że Pochlebna podzieli sukces Szynkarni , która na stałe wpisała się w mapę gastronomiczną okolic wrocławskiego Rynku.

GOŚCINIEC POD ZAJĄCEM

GUESTHOUSE

Wspólnie z partnerską firmą CDG uczestniczyliśmy w projektowaniu i realizacji pensjonatu dla West Wood International. Położony w malowniczej okolicy pensjonat został odnowiony z poszanowaniem tradycji i historii. W kompleksie znajdują się restauracja, pokoje gościnne oraz dużo przestrzeni na rekreację.

 

WIEŻA

LOCAL RESTAURANT

Wielka Wyspa we Wrocławiu przez wiele lat nie posiadała oferty dla smakoszy i osób poszukujących zdrowej żywności. Na szczęście czasy te już się skończyły, a my mieliśmy przyjemność dołożenia swojej cegiełki do tej zmiany, projektując restaurację w wieży przy ulicy Wiwulskiego.

KITCH

CRAZY DISCO

Wrocławski budynek Times’a kojarzony był z kancelariami, biurami i poważnymi spotkaniami. Wspólnie z inwestorami z Papa Montive Ltd. postanowiliśmy to zmienić. Stworzyliśmy dyskotekę, wktórej przeżyjecie podróż w otchłań kiczu, futra i brokatu. Let’s dance!

MARAKESH

ARABIC DISCO

Dance floor w gaju oliwnym, szisza w namiocie arabskim, bar w glinianej komnacie nomadów oraz gwieździste niebo nad pustynią… Wszystko w zabytkowych podziemiach wrocławskiego Rynku. Wystarczył odważny inwestor, szczypta fantazji i wspólnie udało nam się stworzyć miejsce, w którym każdy fan reggae poczuje się wyjątkowo.

WÓDKOPIJALNIE

ZAKĄSKI PRZEKĄSKI

Tak, to my. Rozpoczęliśmy we Wrocławiu erę pijalni wódki projektując Przedwojenną, Przemysłową i Ambasadę Wódki. Maczaliśmy też palce (i nie tylko) przy Ambasadzie Wódki w Katowicach i Krakowie, a także przy Krakowskich Przekąskach. Pijalnie wódki nie mają przed nami tajemnic.

SMAJL STAJL

PARTY TRUCK

Legendarny Volkswagen „ogórek” wraca w wielkim stylu, wzbogacony o didżejkę, telewizor plazmowy oraz potężny zestaw muzyczny, czyniące go mobilną oazą dobrej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej przemianie. W sezonie wakacyjnym wypatrujcie imprezowego „ogórka” na polskich plażach, a w zimie przy popularnych górskich stokach.

 

FORMA PŁYNNA

BEACH BAR

Od kilku lat we Wrocławiu rozwija się moda na beach bary. A gdzie nowe formy rozrywki, tam i O-Space. Forma Płynna powstała przy deptakach Politechniki Wrocławskiej na Wybrzeżu Wyspiańskiego. Oprócz charakterystycznej plaży znajdziecie tam też gaj z hamakami, huśtawki oraz plac zabaw dla dzieci.

 Zdarzyło nam się już kilka razy usłyszeć plotkę, jakoby był to najlepszy beach bar we Wrocławiu. Cóż, nie dementujemy.

DALLA CUCINA

ITALIAN FOOD

Po 2015 roku mamy kolejny lokal w Pasażu Bielany w naszym portfolio tym razem Dalla Cucina.W budynku Ikei Retail mieliś możliwość projektowania oraz kompleksowego nadzoru nad projektem wykonawczym lokalu gastronomicznego z włoskimi specjałami.

AMBASADA WÓDKI

VODKA RE-BRANDING

Dla naszych stałych klientów, sieci Ambasada Wódki, przeprowadziliśmy rebranding wnętrz lokali. Zaczęliśmy od Katowic, a niedługo efekt naszych prac będzie można zobaczyć również we Wrocławiu. Zmieniły się wystrój, oświetlenie i cały styl lokalu, ale wódka pozostała ta sama – zimna i smaczna.

KOSMOS

HIPSTER DISCO

Tym razem na wrocławskim Rynku zaprojektowaliśmy hipsterską dyskotekę. Zadanie było utrudnione, ponieważ nasi inwestorzy postanowili połączyć dwie z pozoru wykluczające się funkcje – nocnej dyskoteki i kawiarni działającej za dnia. Aby to osiągnąć, w designie postawiliśmy na uniwersalny surowy beton, dębowe podłogi i odpowiednie oświetlenie, które pozwala zmienić klimat wnętrza, gdy po zmroku lokal zapełnia się klubowiczami.

Do zatańczenia w KOSMOSIE zachęcamy wszystkich , nie tylko fanów astronomii…